Operator wózka widłowego

Firma JADAR Sp. z o.o. producent kostki brukowej, do oddziału w Grójcu, poszukuje pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:
- załadunek i rozładunek samochodów
- obsługa wózka widłowego
- współpraca z osobami odpowiedzialnymi za dostawy / wysyłki
- umiejętne i sprawne przygotowywanie towarów do wysyłki i ich transportowanie,
- konserwowanie pojazdu

Wymagania:
- kurs z obsługi wózków widłowych
- doświadczenie w pracy na wózkach
- znajomość zasad poruszania się wózkiem zgodnie z przepisami ruchu
- aktualne badania psychologiczne

Oferujemy
- umowę o pracę na pełny etat
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. Nr 133 poz. 883)".
Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się z wybranymi osobami.