Doradca ds. handlu (region mazowiecki)

Firma JADAR Sp. z o.o. producent kostki brukowej, poszukuje pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska:
Realizacja wyznaczonych zespołowi założeń sprzedażowych
- Nawiązywanie i podtrzymywanie owocnych relacji handlowych
- Nawiązywanie i podtrzymywanie dobrych relacji z osobami decyzyjnymi w podległych firmach
- Pozyskiwanie nowych klientów
- Prezentacje klientom nowych produktów/rozwiązań technologicznych
- Poszukiwanie wspólnie z klientem najlepszych rozwiązań z dziedziny budownictwa ściennego lub doradztwo w zakresie materiałów nawierzchniowych (kostka brukowa)
- Nadzór nad projektami, zamówieniami , inwestycjami i stałymi klientami
- Zarządzanie podległym regionem
- Raportowanie

Wymagania:
- Wykształcenie min. średnie
- Znajomość branży: budowlane materiały ścienne i materiały nawierzchniowe (kostka brukowa)
- Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 3 lata
- W
ysokie zdolności interpersonalne i umiejętność komunikowania się na różnych poziomach hierarchii firmy

Oferujemy
- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
- Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
- Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników , samochód służbowy, telefon

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. Nr 133 poz. 883)".
Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się z wybranymi osobami.