Beton Architektoniczny we wnętrzach

 

Dekoracyjny beton architektoniczny: czym się charakteryzuje?

Beton architektoniczny to obecnie najnowocześniejszy materiał wykorzystywany przy niepowtarzalnych projektach elementów architektury ogrodowej i industrialnych wnętrz domów czy biur. Jednym z najlepszych i zarazem najbardziej innowacyjnych materiałów są płyty z betonu architektonicznego należące do kategorii produktowej Jadar Home. Płyty z betonu architektonicznego Symfonia trafnie wpisują się w aktualne trendy obecne we wzornictwie i aranżacji krajobrazu. Doskonale sprawdzają się w nowoczesnych wnętrzach oraz obiektach publicznych o minimalistycznym charakterze. Płyty Symfonia dostępne w różnych wymiarach i kolorach pozwalają na tworzenie dowolnych, geometrycznych kompozycji, które ograniczone są jedynie wyobraźnią i przestrzenią, jaką mamy do zagospodarowania. W ofercie znajdują się płyty ścienne, podłogowe, zarówno  o gładkiej, jak i porowatej strukturze, w naturalnym kolorze lub barwionym odcieniu (czarny, szary, kość słoniowa, biały). Beton architektoniczny w wersji dekoracyjnej jest oryginalny i niepowtarzalny – świetnie prezentuje się w połączeniu ze stalą nierdzewna, drewnem i szkłem, natomiast użyty na elewacjach budynków stanowi świetne tło otaczającej roślinności. Pod marką Jadar Garden można znaleźć także produkty betonowe przeznaczone do ogrodu, np.  proste i designerskie meble ogrodowe: ławki, siedziska, leżaki, fotele.

Znajdź nasze fabryki

Producent kostki brukowej

Firma Jadar od ponad trzydziestu lat specjalizuje się w produkcji kostki brukowej. Dzięki tak bogatemu doświadczeniu sięgającemu początków transformacji gospodarczej firma jest w stanie zaoferować Państwu najlepsze produkty, oparte o najnowsze technologie. A wszystko to w jednej z najszerszych, dostępnych na rynku ofert. W tym zakresie warto postawić na doświadczenie i jakość oferowanych usług i zaufać najlepszym.

Jadar - gwarancja najwyższej jakości

Firma oferuje szeroki wybór produktów szczegółowo opisanych w dostępnym na stronie internetowej katalogu. Kostka granitowa brukowa z jednej strony musi być trwała i wytrzymała na eksploatację i warunki atmosferyczne, z drugiej zaś stanowić ozdobę i wizytówkę miejsca, w którym zostanie położona. Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji sprawia, że firma Jadar posiada jedną z najszerszych ofert na rynku, dzięki temu każdy Klient jest w stanie odnaleźć satysfakcjonujący go produkt.

Świadczą o nas także nagrody

Jadar - producent kostki brukowej może pochwalić się także licznymi nagrodami zdobytymi na przestrzeni 30 lat działalności w branży, należą do nich między innymi: Diament Polskiej Innowacyjności (2018),Lider Polskiej Gospodarki (2018), Nagroda Specjalna Firma 15-lecia w Plebiscycie Orły Polskiej Przedsiębiorczości (2018), Perła Budownictwa (2018) i wiele innych. Firma rokrocznie jest laureatem przeróżnych nagród branżowych.

Punkty sprzedaży i dystrybucja

Producent kostki brukowej Jadar ma swoją główną siedzibę w mieście Radom. Swoje fabryki posiada również w Skaryszewie, Grójcu, Lublinie, Bolechowicach koło Kielc oraz skład fabryczny w Ostrowcu Świętokrzyskim. Przy każdej z wymienionych fabryk czeka na Klientów profesjonalne doradztwo w Działach Sprzedaży, a także piękne Ogrody Wystawowe - Klienci mogą obejrzeć oferowane produktu w przykładowych aranżacjach.
Na terenie całego kraju działają punkty dystrybucyjne, gdzie można obejrzeć i zakupić produkty firmy Jadar.

Wychodząc naprzeciw Klientom firma Jadar oferuje usługę transportową, wybrane produkty mogą zostać dostarczone pod wskazany adres.

Kostka brukowa granitowa znajduje swoje zastosowanie w przydomowych obejściach, siedzibach przedsiębiorstw, w przestrzeni publicznej czy na ulicach naszych miast. Decydując się na zakup warto zaufać firmie z bogatym doświadczeniem, wieloma nagrodami czy też sprawną siecią handlu i dystrybucji. Wysokiej jakości produkty będą nam służyć latami, sprawiając przy tym, że nasze życie stanie się po prostu łatwiejsze.

logo www biale300

face jadar face jadar homeface jadar garden   face jadar sun