Kostka Płukana

 

Który rodzaj kostki brukowej najlepiej stosować do nawierzchni ogrodowych?

Do nawierzchni ogrodowych idealnie pasuje kostka płukana z kolekcji LUX. Elegancka nawierzchnia z dodatkiem różnokolorowych kamieni naturalnych (bazaltowych, granitowych i dolomitowych) powstaje przy zastosowaniu nowoczesnej technologii płukania. Produkty z tej kolekcji charakteryzują nie tylko walory estetyczne, ale także funkcjonalne. Ta dekoracyjna kostka o wyjątkowym, błyszczącym kolorze wyróżnia się wysoką wytrzymałością na duży nacisk oraz na niekorzystne warunki atmosferyczne, np. na mróz czy ścieranie wynikające z posypywania nawierzchni solą w okresie zimowym. Kostka płukana dzięki odsłonięciu w procesie produkcyjnym wygląda naturalnie i doskonale komponuje się z otaczającym krajobrazem, a jej dostępność w zróżnicowanych kształtach i kilkunastu odcieniach kolorystycznych pozwala na tworzenie wielu oryginalnych kompozycji ogrodowych. Sprawdzi się świetnie w zarówno na tarasach, podjazdach, jak i ścieżkach. W ofercie Jadar Garden klient ma do wyboru kilka produktów z kolekcji LUX.  Osoby szukające nowych inspiracji w projektowaniu swojego ogrodu na pewno zwrócą uwagę na kostkę płukaną Kravento Lux, która zaskakuje bogactwem wariantów stylistycznych oraz Megan Lux – elegancki materiał pozwalający na stworzenie praktycznej powierzchni tarasu oraz ścieżki wokół domu. 

Znajdź nasze fabryki

Producent kostki brukowej

Firma Jadar od 35 lat specjalizuje się w produkcji kostki brukowej. Dzięki tak bogatemu doświadczeniu sięgającemu początków transformacji gospodarczej firma jest w stanie zaoferować Państwu najlepsze produkty, oparte o najnowsze technologie. A wszystko to w jednej z najszerszych, dostępnych na rynku ofert. W tym zakresie warto postawić na doświadczenie i jakość oferowanych usług i zaufać najlepszym.

Jadar - gwarancja najwyższej jakości

Firma oferuje szeroki wybór produktów szczegółowo opisanych w dostępnym na stronie internetowej katalogu. Kostka granitowa brukowa z jednej strony musi być trwała i wytrzymała na eksploatację i warunki atmosferyczne, z drugiej zaś stanowić ozdobę i wizytówkę miejsca, w którym zostanie położona. Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji sprawia, że firma Jadar posiada jedną z najszerszych ofert na rynku, dzięki temu każdy Klient jest w stanie odnaleźć satysfakcjonujący go produkt.

Świadczą o nas także nagrody

Jadar - producent kostki brukowej może pochwalić się także licznymi nagrodami zdobytymi na przestrzeni 30 lat działalności w branży, należą do nich między innymi: Diament Polskiej Innowacyjności (2018),Lider Polskiej Gospodarki (2018), Nagroda Specjalna Firma 15-lecia w Plebiscycie Orły Polskiej Przedsiębiorczości (2018), Perła Budownictwa (2018) i wiele innych. Firma rokrocznie jest laureatem przeróżnych nagród branżowych.

Punkty sprzedaży i dystrybucja

Producent kostki brukowej Jadar ma swoją główną siedzibę w mieście Radom. Swoje fabryki posiada również w Skaryszewie, Grójcu, Lublinie, Bolechowicach koło Kielc, Serocku oraz skład fabryczny w Ostrowcu Świętokrzyskim. Przy każdej z wymienionych fabryk czeka na Klientów profesjonalne doradztwo w Działach Sprzedaży, a także piękne Ogrody Wystawowe - Klienci mogą obejrzeć oferowane produktu w przykładowych aranżacjach.
Na terenie całego kraju działają punkty dystrybucyjne, gdzie można obejrzeć i zakupić produkty firmy Jadar.

Wychodząc naprzeciw Klientom firma Jadar oferuje usługę transportową, wybrane produkty mogą zostać dostarczone pod wskazany adres.

Kostka brukowa granitowa znajduje swoje zastosowanie w przydomowych obejściach, siedzibach przedsiębiorstw, w przestrzeni publicznej czy na ulicach naszych miast. Decydując się na zakup warto zaufać firmie z bogatym doświadczeniem, wieloma nagrodami czy też sprawną siecią handlu i dystrybucji. Wysokiej jakości produkty będą nam służyć latami, sprawiając przy tym, że nasze życie stanie się po prostu łatwiejsze.

logo www biale300

face jadar face jadar homeface jadar garden   face jadar sun