Kostka Szlachetna

 

Dlaczego warto stosować kostkę brukową śrutowaną na nawierzchnie tarasów?

Idealnym materiałem na wykończenie tarasu jest kostka szlachetna z kolekcji płyt tarasowych śrutowanych PRO. Uszlachetnianie kostki odbywa się poprzez śrutowanie powierzchni warstwy wierzchniej, w efekcie czego powstaje wyjątkowa struktura odsłaniająca szlachetne kruszywo.  Kostka szlachetna z kolekcji PRO łączy walory estetyczne naturalnego kamienia oraz funkcjonalność i wytrzymałość kostki brukowej. Do zalet kostki śrutowanej zalicza się ponad to: szczelną, zwartą strukturę oraz łatwość w pielęgnacji i utrzymaniu czystości. W kolekcji Jadar Garden można znaleźć płytę tarasową Cordoba Pro dostępną w wielu niesamowitych odcieniach kolorystycznych (m.in. bursztynowy, piaskowy, szmaragdowy, perłowy, grafitowy, etc.) oraz Megan Pro – produkt przeznaczony nie tylko do tarasów, lecz także do ciągów pieszych. Płyty Megan PRO dobrze prezentują się w połączeniu z białym kruszywem naturalnym wykorzystywanym do ściółkowania roślin, a ich prostokątny kształt pozwala na tworzenie geometrycznych aranżacji ogrodowych o nowoczesnym charakterze.

Znajdź nasze fabryki

Producent kostki brukowej

Firma Jadar już od trzydziestu lat specjalizuje się w produkcji kostki brukowej. Dzięki tak bogatemu doświadczeniu sięgającemu początków transformacji gospodarczej firma jest w stanie zaoferować Państwu najlepsze produkty, oparte o najnowsze technologie. A wszystko to w jednej z najszerszych, dostępnych na rynku ofert. W tym zakresie warto postawić na doświadczenie i jakość oferowanych usług i zaufać najlepszym.

Jadar - gwarancja najwyższej jakości

Firma oferuje szeroki wybór produktów szczegółowo opisanych w dostępnym na stronie internetowej katalogu. Kostka granitowa brukowa z jednej strony musi być trwała i wytrzymała na eksploatację i warunki atmosferyczne, z drugiej zaś stanowić ozdobę i wizytówkę miejsca, w którym zostanie położona. Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji sprawia, że firma Jadar posiada jedną z najszerszych ofert na rynku, dzięki temu każdy Klient jest w stanie odnaleźć satysfakcjonujący go produkt.

Świadczą o nas także nagrody

Jadar - producent kostki brukowej może pochwalić się także licznymi nagrodami zdobytymi na przestrzeni 30 lat działalności w branży, należą do nich między innymi: Diament Polskiej Innowacyjności (2018),Lider Polskiej Gospodarki (2018), Nagroda Specjalna Firma 15-lecia w Plebiscycie Orły Polskiej Przedsiębiorczości (2018), Perła Budownictwa (2018) i wiele innych. Firma rokrocznie jest laureatem przeróżnych nagród branżowych.

Punkty sprzedaży i dystrybucja

Producent kostki brukowej Jadar ma swoją główną siedzibę w mieście Radom. Swoje fabryki posiada również w Skaryszewie, Grójcu i Bolechowicach koło Kielc. Przy każdej z wymienionych fabryk czeka na Klientów profesjonalne doradztwo w Działach Sprzedaży, a dodatkowo w Lublinie, Ostrowcu Świętokrzyskim i Grójcu firma zaaranżowała piękne Ogrody Wystawowe - Klienci mogą obejrzeć oferowane produktu w przykładowych aranżacjach.
Na terenie całego kraju działają punkty dystrybucyjne, gdzie można obejrzeć i zakupić produkty firmy Jadar.

Wychodząc naprzeciw Klientom firma Jadar oferuje usługę transportową, wybrane produkty mogą zostać dostarczone pod wskazany adres.

Kostka brukowa granitowa znajduje swoje zastosowanie w przydomowych obejściach, siedzibach przedsiębiorstw, w przestrzeni publicznej czy na ulicach naszych miast. Decydując się na zakup warto zaufać firmie z bogatym doświadczeniem, wieloma nagrodami czy też sprawną siecią handlu i dystrybucji. Wysokiej jakości produkty będą nam służyć latami, sprawiając przy tym, że nasze życie stanie się po prostu łatwiejsze.

logo www biale300

face jadar face jadar homeface jadar garden   face jadar sun