Rok 2024 jest dla nas szczególny, obchodzimy jubileusz 35-lecia firmy.

Jesteśmy dumni, że osiągnęliśmy tak wiele – z małego rodzinnego przedsiębiorstwa staliśmy się liderem w branży, a nasze produkty znalazły zastosowanie w wielu kluczowych inwestycjach na terenie całej Polski.

Nie było by to możliwe bez ludzi, którzy są najważniejszym ogniwem naszej firmy i to im zawdzięczamy nasz sukces. Dziś firma Jadar zatrudnia około 300 wykwalifikowanych
pracowników, a nasza sieć dystrybucji to ponad 400 stałych odbiorców i dystrybutorów
na terenie całej Polski.

Pozycja jaką osiągnęliśmy na rynku zobowiązuje nas do stałego rozwoju, doskonalenia linii produkcyjnych oraz podążania za najnowszymi trendami. W 2023 roku uruchomiliśmy nową Fabrykę w Serocku. Jadar to obecnie sześć nowoczesnych fabryk, w których tworzymy produkty spełniające najwyższe standardy jakości wykonania.

Jadar sp. z o.o. wciąż pozostaje firmą z 100% kapitału polskiego. Dbamy o tradycje, ekologię i dobre relacje biznesowe – od 35 lat jesteśmy dla Was!

Dziękujemy wszystkim, którzy budują z nami markę Jadar!

35 lat Jadar aktualności grafika

Znajdź nasze fabryki

Producent kostki brukowej

Firma Jadar od ponad trzydziestu lat specjalizuje się w produkcji kostki brukowej. Dzięki tak bogatemu doświadczeniu sięgającemu początków transformacji gospodarczej firma jest w stanie zaoferować Państwu najlepsze produkty, oparte o najnowsze technologie. A wszystko to w jednej z najszerszych, dostępnych na rynku ofert. W tym zakresie warto postawić na doświadczenie i jakość oferowanych usług i zaufać najlepszym.

Jadar - gwarancja najwyższej jakości

Firma oferuje szeroki wybór produktów szczegółowo opisanych w dostępnym na stronie internetowej katalogu. Kostka granitowa brukowa z jednej strony musi być trwała i wytrzymała na eksploatację i warunki atmosferyczne, z drugiej zaś stanowić ozdobę i wizytówkę miejsca, w którym zostanie położona. Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji sprawia, że firma Jadar posiada jedną z najszerszych ofert na rynku, dzięki temu każdy Klient jest w stanie odnaleźć satysfakcjonujący go produkt.

Świadczą o nas także nagrody

Jadar - producent kostki brukowej może pochwalić się także licznymi nagrodami zdobytymi na przestrzeni 30 lat działalności w branży, należą do nich między innymi: Diament Polskiej Innowacyjności (2018),Lider Polskiej Gospodarki (2018), Nagroda Specjalna Firma 15-lecia w Plebiscycie Orły Polskiej Przedsiębiorczości (2018), Perła Budownictwa (2018) i wiele innych. Firma rokrocznie jest laureatem przeróżnych nagród branżowych.

Punkty sprzedaży i dystrybucja

Producent kostki brukowej Jadar ma swoją główną siedzibę w mieście Radom. Swoje fabryki posiada również w Skaryszewie, Grójcu, Lublinie, Bolechowicach koło Kielc oraz skład fabryczny w Ostrowcu Świętokrzyskim. Przy każdej z wymienionych fabryk czeka na Klientów profesjonalne doradztwo w Działach Sprzedaży, a także piękne Ogrody Wystawowe - Klienci mogą obejrzeć oferowane produktu w przykładowych aranżacjach.
Na terenie całego kraju działają punkty dystrybucyjne, gdzie można obejrzeć i zakupić produkty firmy Jadar.

Wychodząc naprzeciw Klientom firma Jadar oferuje usługę transportową, wybrane produkty mogą zostać dostarczone pod wskazany adres.

Kostka brukowa granitowa znajduje swoje zastosowanie w przydomowych obejściach, siedzibach przedsiębiorstw, w przestrzeni publicznej czy na ulicach naszych miast. Decydując się na zakup warto zaufać firmie z bogatym doświadczeniem, wieloma nagrodami czy też sprawną siecią handlu i dystrybucji. Wysokiej jakości produkty będą nam służyć latami, sprawiając przy tym, że nasze życie stanie się po prostu łatwiejsze.

logo www biale300

face jadar face jadar homeface jadar garden   face jadar sun