Jaki materiał wybrać na podjazd do garażu? Praktyczne porady

Wybierając materiał na podjazd do garażu należy kierować się jego wytrzymałością, ale również estetyką. Dobrym materiałem na podjazd do garażu jest kostka brukowa, z której możemy komponować ciekawe wzory nawierzchni. Poznaj dobry materiał na pojazd do garażu.

1

Mając do wyboru bogaty asortyment materiałów na ogrodowe nawierzchnie, możemy z łatwością zaaranżować przestrzeń wokół domu, w tym podjazd do garażu. Komponując ten element otoczenia domu weźmy pod uwagę, by pasował on nie tylko do elewacji budynku, ale także do wystroju ogrodu.

Wśród materiałów doskonale nadających się do tworzenia ciekawych nawierzchni podjazdu do garażu bardzo popularna jest kostka brukowa. Na rynku dostępne są kostki brukowe o rozmaitych wzorach i kolorach. Możemy wybierać spośród materiałów o jednolitej stonowanej barwie, zestawów melanżowych o kilku stopniach nasycenia pigmentu, a także tych o zdecydowanych, intensywnych kolorach. Kostki betonowe mają zróżnicowaną fakturę powierzchni, wykończenie krawędzi oraz kształt, który umożliwia ułożenie nawierzchni tworzących nie tylko proste rzędy, ale także łuki, koła czy wachlarze.

 

Kostki Jadar – kolekcja KLASYCZNA

Produkty kolekcji Klasycznej charakteryzują się wysoką trwałością i wyjątkową jakością. To prosta, gładka i standardowa linia produktów. Doskonale wpisuje się do każdej przestrzeni ogrodowej. W połączeniu z innymi kolekcjami może tworzyć niepowtarzalne kompozycje. Dzięki bogactwu kształtów, produkty możemy wykorzystywać w różnych rozwiązaniach aranżacyjnych. Ułożymy z nich zarówno wąską ścieżkę w głębi ogrodu, jak i szeroki podjazd do garażu. Nawierzchnie ułożone z kostki Arco Klasyczna mają bajeczne kształty. System złożony z trapezu i prostokątów jest zaskakująco dekoracyjny i daje wielkie możliwości aranżacyjne. Kostka Arco z powodzeniem wkomponuje się w każdym założeniu ogrodowym.

jadar arco f

Kostki Jadar – kolekcja LUX

Produkty z kolekcji LUX wyznaczają nowy trend w projektowaniu przestrzeni ogrodowych oraz stanowią dopełnienie kolekcji klasycznej. Nieograniczone możliwości kolorystyczne i szeroki zakres formatów i kształtów produktów brukarskich umożliwiają nieograniczone możliwości aranżacyjne. Produkty kolekcji LUX wyróżniają się wysoką jakością. Wprowadzają do ogrodu elegancję, a połysk szlachetnego kruszywa na powierzchni kostki sprawia że nawierzchnia staje się wyjątkowa. Do wyboru mamy m.in. kostki: Arco LUX, Granito LUX, Luna LUX, Nostalit LUX.

kostka jadar 1058172

Kostki Jadar – kolekcja COLORBLEND

Produkty z kolekcji COLORBLEND stwarzają możliwość harmonijnego połączenia swobodnej i delikatnej roślinności ogrodu z luksusową architekturą. Doskonale komponują się z nowoczesną surową geometrią budynków, ale równie świetnie wpisują się w przestrzeń klasyczną. Niepowtarzalne przenikanie się tonacji o liniowym układzie daje możliwości zastosowania produktów z roślinnością o wątłym, lekkim i strzelistym pokroju. Kolekcja świetnie komponuje się ze szlachetnym kruszywem. Takie połączenie będzie eleganckim wykończeniem dla nawierzchni i jednocześnie subtelnym przejściem w strefę zieleni ogrodowej.

  • W kostce Luna ColorBlend połączenie prostych form z delikatnymi odcieniami melanży, daje zaskakujący efekt. Cieniowanie kolorów na gładkiej powierzchni pozwala uzyskać niepowtarzalną grę barw.
  • Granito ColorBlend - niepowtarzalne odcienie melanży nadają jej nostalgicznego charakteru. Profilowana powierzchnia odwzorowuje kształtem naturalny kamień.

 

Żródło: https://www.wymarzonyogrod.pl/ogrodzenia-nawierzchnie/nawierzchnie-w-ogrodzie/jaki-material-wybrac-na-podjazd-do-garazu-praktyczne-porady,37_3639.html,37_3639.html

Dla mediów

ikona nasze oddzialyikona logo jadikona logo gard
ikona jadar sunikona jadar home

logo www biale300

face jadar face jadar homeface jadar garden   face jadar sun