Jadar z dwiema statuetkami: Lider Polskiego Budownictwa oraz Diament Polskiej Jakości 2016

Lider Polskiego Budownictwa 201630 września br. w hotelu Gromada w Warszawie odbyła się uroczysta Gala prestiżowego projektu „Lider Polskiej Gospodarki” – przedsięwzięcia realizowanego w ramach Ogólnopolskiego Programu Umacniania Wiarygodności „Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki”. Podczas uroczystości firma Jadar, jako wiodący producent kostki brukowej, materiałów wykończeniowych i dekoracyjnych do wnętrz oraz przestrzeni ogrodowych, oferujący swoim klientom 10-letnią gwarancję użytkowania na wszystkie produkty, otrzymała dwie statuetki Lidera Polskiego Budownictwa oraz Diament Polskiej Jakości.
Nagrody zostały przyznane za wysoki standard usług, profesjonalizm, rzetelność oraz zachowanie norm etycznych, które umacniają znaczenie polskiej gospodarki oraz kreują jej pozytywny wizerunek, a także jakość produktów. Wyróżnienie w imieniu firmy odebrał Dariusz Kupidura, prezes zarządu Jadar Sp. z o.o.
- Jesteśmy dumni i bardzo się cieszymy z otrzymanej nagrody. To wyróżnienie potwierdza, że od lat naszym priorytetem jest nie tylko zadowolenie klientów z oferowanych produktów, ale również wkład w rozwój polskiej gospodarki. Wierzymy, że nasza działalność poszerzona w ostatnim czasie o marki własne Jadar Home, Garden i Sun Block, przyczyni się w dużym stopniu do zwiększenia konkurencyjności w tym sektorze oraz zdobędzie zaufanie nowych klientów - mówi Dariusz Kupidura, prezes zarządu Jadar Sp. z o.o.
Produkty sygnowane marką Jadar cenione są za swoją wysoką jakość, a także szeroką ofertę i łatwą dostępność. Ciesząca się dużym zainteresowaniem klientów oferta materiałów wykończeniowych i dekoracyjnych do wnętrz i ogrodów pod markami własnymi Jadar Garden i Jadar Home oraz elementy keramzytobetonowe do budowy domów w systemie Sun Block jest dostępna w autoryzowanych punktach sprzedaży oraz u dystrybutorów.

diament polskiej jakosci

***
Jadar Sp. z o. o. to jeden z wiodących producentów kostki brukowej w Polsce i Europie a także dekoracji architektonicznych do wnętrz i ogrodów pod markami własnymi Jadar Home, Jadar Garden oraz SunBlock. Spółka działa od 1990 r. i oferuje wykwalifikowaną kadrę i wysokiej jakości materiały budowlane przy użyciu nowoczesnych technologii. Jadar sp. z o.o., obok siedziby w Radomiu posiada oddziały w Skaryszewie, Kielcach, Grójcu i Ostrowcu Świętokrzyskim. Wysoką jakość wyrobów i stabilną pozycję spółki potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia takie jak „Budowlana Firma Roku 2015”, „Orły Polskiego Budownictwa” czy certyfikat „Rzetelni w biznesie”. Firma Jadar została także w 2015 r. laureatem programu Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki w ramach projektu „Lider Polskiej Gospodarki”.
Więcej informacji na stronie www.jadar.pl.

Kontakt dla mediów:
Value Communication Sp. z o.o.
Aneta Kucharska
Senior PR Manager
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Martyna Drozdowska
PR Executive
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dla mediów

ikona nasze oddzialyikona logo jadikona logo gard
ikona jadar sunikona jadar home

logo www biale300

face jadar face jadar homeface jadar garden   face jadar sun

JADAR SP. Z O.O.

ul. Marii Fołtyn 6B
26-600 Radom


ue logo

SEKRETARIAT

tel. +48 369 09 00
tel. +48 369 09 01
jadar@jadar.pl

PRODUKTY
INSPIRACJE
CENNIK
AKTUALNOŚCI
O NAS
GDZIE KUPIĆ
KONTAKT
FAQ

WSPÓŁPRACA

Dział projektowy
Dla architektów
Dla wykonawcy i dystrybutorów

DO POBRANIA

Dla architektów
Katalogi
Deklaracje właściwości użytkowych
Dla mediów