Jadar Home Partnerem „Laboratorium Polskiej Marki”

 

 DSC03783.JPG

6 października br. w Villi Foksal w Warszawie odbyło się spotkanie architektów wnętrz z przedstawicielami Dobrych Marek, czyli firm oferujących na polskim rynku wysokiej jakości produkty. Firma Jadar znalazła się w gronie partnerów i zaprezentowała szerokie możliwości zastosowania betonu architektonicznego, stanowiącego flagowy produkt marki.

Organizowane przez Wydawnictwo Koncept i redakcję magazynu Świat Rezydencji Wnętrz i Ogrodów wydarzenie Laboratorium Dobrej Marki to przestrzeń do inspirującej wspólnej dyskusji, wymiany doświadczeń i wiedzy w elitarnym gronie architektów, producentów oraz dystrybutorów ekskluzywnych produktów wyposażenia wnętrz.

Na tym wyjątkowym spotkaniu flagowe produkty do dekorowania wnętrz pod marką własną Jadar Home zostały pokazane szerokiemu gronu odbiorców ze względu na ich najwyższą jakość oraz nowoczesny i luksusowy charakter. Wśród prezentowanych produktów znalazły się płyty z betonu architektonicznego Symfonia, z których można tworzyć niepowtarzalne kompozycje ścienne oraz dekoracje betonowe, m.in. kubiki, stoliki i donice.

Szeroka gama produktów Jadar Home dostępna w różnorodnych odcieniach kolorystycznych i wymiarach skierowana jest do klientów indywidualnych oraz projektantów, którzy szukają nowych, niestandardowych rozwiązań i pragną stworzyć jedyne w swoim rodzaju wnętrza.

DSC0361311.jpg

 

Dla mediów

ikona nasze oddzialyikona logo jadikona logo gard
ikona jadar sunikona jadar home

logo www biale300

face jadar face jadar homeface jadar garden   face jadar sun

JADAR SP. Z O.O.

ul. Marii Fołtyn 6B
26-600 Radom


ue logo

SEKRETARIAT

tel. +48 369 09 00
tel. +48 369 09 01
jadar@jadar.pl

PRODUKTY
INSPIRACJE
CENNIK
AKTUALNOŚCI
O NAS
GDZIE KUPIĆ
KONTAKT
FAQ

WSPÓŁPRACA

Dział projektowy
Dla architektów
Dla wykonawcy i dystrybutorów

DO POBRANIA

Dla architektów
Katalogi
Deklaracje właściwości użytkowych
Dla mediów