Porady Eksperta

Jak sadzić i wybrać rośliny do donic betonowych?

Donice wykonane z betonu są coraz częściej wybierane jako element aranżacji ogrodów, tarasów i balkonów. Mają bardzo dużą wytrzymałość, a także są odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Doskonale sprawdzają się w nowoczesnych terenach zielonych oraz przestrzeniach komercyjnych. Jakie rośliny sadzić w donicach z betonu i jak to robić prawidłowo? Oto sprawdzone wskazówki na ten temat.

Czytaj więcej...

Meble ogrodowe z betonu a warunki atmosferyczne

Meble ogrodowe z betonu architektonicznego to rozwiązanie doceniane przez wszystkich, którzy cenią sobie jakość, niezawodność i wytrzymałość. Ich zaletą jest odporność na warunki atmosferyczne, oddziaływanie czynników chemicznych, a także naturalny wygląd, który nadaje im niekwestionowanego uroku.

Czytaj więcej...

Sadzenie drzew w donicach betonowych

Komu marzy się drzewko na balkon, które dodatkowo jest umieszczone w średniej wielkości betonowej donicy? Jeśli i wy myślicie o takiej dekoracji na tarasie lub w ogrodzie, to trafiliście w dziesiątkę. W niniejszym artykule opowiemy o tym, jak wyhodować drzewko na balkon i co zrobić, aby relatywnie duże krzewy zmieścić w niewielkich donicach. Zapraszamy do lektury.

Czytaj więcej...

W jakich stylach wnętrz stosuje się beton architektoniczny?

W betonie architektonicznym tkwi siła surowej elegancji, która przemawia do współczesnych trendów wnętrzarskich. Ten wszechstronny materiał nie tylko dodaje industrialnego uroku, ale również oferuje nieograniczone możliwości wyrazu artystycznego. Współczesne style wnętrzowe odkrywają potencjał betonu architektonicznego, umożliwiając stworzenie nowoczesnych, minimalistycznych czy surowych przestrzeni.

Czytaj więcej...

logo www biale300

face jadar face jadar homeface jadar garden   face jadar sun