Porady Eksperta

Jak oszacować koszty budowy betonowego ogrodzenia z pustaków gładkich?

Jeśli projektujesz od podstaw montaż ogrodzenia betonowego, koszty warto oszacować nieco wcześniej. W innym przypadku ceny ogrodzeń z pustaków gładkich mogą nas zaskoczyć. Na ostateczny koszt wpływ ma nie tylko metraż i rodzaj wybranych materiałów. Warto wziąć pod uwagę też inne elementy. Podpowiadamy, jak zaplanować koszty budowy betonowego ogrodzenia.

Czytaj więcej...

Ogrodzenie betonowe z drewnem – zasady dobierania elementów płotu

Ogrodzenie betonowe uważane jest za jedno z najbardziej klasycznych rozwiązań, które skutecznie i użytkowo ogradzają posesje wielu domowników w Polsce. Kojarzone wcześniej jedynie z terenami przemysłowymi, dziś zachwyca udoskonalonymi konstrukcjami, które wnoszą więcej oryginalności i stylu. Jednymi z nich są nowoczesne ogrodzenia betonowo-drewniane. Podpowiadamy, jak łączyć te elementy.

Czytaj więcej...

Jak zaplanować i wybrać furtkę do ogrodzenia betonowego?

Ogrodzenie posesji ma za zadanie wyznaczać przestrzeń prywatną wokół domu, w której domownicy czują się bezpiecznie. Powinno być nie tylko użyteczne, ale również odpowiednio dobrane do stylu architektonicznego, w którym utrzymany jest budynek. Ogrodzenie z pustaków betonowych doskonale prezentuje się jako imitacja naturalnego kamienia. Podpowiadamy, jak zaplanować i dobrać do niego furtkę.

Czytaj więcej...

logo www biale300

face jadar face jadar homeface jadar garden   face jadar sun

JADAR SP. Z O.O.

ul. Marii Fołtyn 6B
26-600 Radom


ue logo

SEKRETARIAT

tel. +48 369 09 00
tel. +48 369 09 01
jadar@jadar.pl

PRODUKTY
INSPIRACJE
CENNIK
AKTUALNOŚCI
O NAS
GDZIE KUPIĆ
KONTAKT
FAQ

WSPÓŁPRACA

Dział projektowy
Dla architektów
Dla wykonawcy i dystrybutorów

DO POBRANIA

Dla architektów
Katalogi
Deklaracje właściwości użytkowych
Dla mediów